مشاوره تلفنی تحصیلی

9099075243
مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور که گروه مشاورین مالیم با تشکیل جوانان متخصص و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی-مشاوره کنکور و مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده و مشاوره پزشکی در خدمت شما بزرگواران است تا بتواند کمک بزرگ و موثری را ارائه نماید -مشاوره تحصیلی کنکور-مشاوره کنکور مالیم ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور-نرم افزار انتخاب رشته-تخمین قبولی شهر و استان-انتخاب رشته تلفنی-مشاوره انتخاب رشته-امریه سربازی-بورسیه-دانشگاه جامع علمی و کاربردی
9099075243

کلمات کلیدی

مشاوره روانشناسی تلفنی شبانه روزی

مشاوره خانواده در خمینی شهر

نمایندگی تعمیرات یو پی اس در تهران

اخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ازاد

مشاور حقوقی وکیل خانواده

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

یو پی اس ایرانی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

وکیل حقوقی

ثبت نام دانشگاه آزاد ورامین بدون کنکور

مشاوره خانواده به صورت آنلاین

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره پروژه کسر خدمت

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سراسری

مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد

ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

رشته های بدون کنکور پزشکی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

محرومیت کنکور ۹۷

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

مشاوره برای افراد پشت کنکور

96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه صدا و سیما

مشاوره خانواده در لاهیجان

شرایط ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

تحصیل در ترکیه دندانپزشکی

مالیم گروه | يكشنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۳۲ ب.ظ

تحصیل در ترکیه دندانپزشکی

تحصیل در ترکیه دندانپزشکی چیست؟ برای کسب اطلاعات کافی در مورد شرایط تحصیل در ترکیه با ما همراه باشید.

دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در ترکیه موظف اند هر ساله بیش از ۴۵۰۰ دانشجوی غیر ترک را پذیرش کنند.این پذیرش مشروط به حضور در امتحان OSYM است.

OYSM یا همان مرکز انتخاب و جایگزینی دانشجو هر ساله در ماه آوریل اقدام به برگزاری آزمونی در کشور ترکیه و چند کشور منطقه می کند که هدف از آن انتخاب و گزینش دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در کشور ترکیه و سایر کشورهای منطقه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تحصیل در ترکیه با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

عوامل زیادی از جمله بالا بودن سطح معلومات و دانستنی های دانش آموزان و دانشجویان ایرانی نسبت به متقاضیان سایر کشورها،بالا بودن اعتبار و ارزش علمی دانشگاه های ترکیه،هزینه های بسیار پایین جاری نظیر هزینه تحصیلی و هزینه زندگی در ترکیه،برگزاری آزمون های انگلیسی،راحت بودن تردد و رفت و آمد به کشور ترکیه و … بستر مناسبی را برای دانشجویان و علاقه مندان ایرانی تحصیل در ترکیه فراهم کرده است تا با داشتن شانس قبولی بالا امکان ادامه تحصیل برای آن ها در دانشگاه های معتبر کشور ترکیه فراهم شود.

دانشگاه های ترکیه

از نظر استانداردهای آموزشی باید بگوییم که دانشگاه های ترکیه مطابق با استانداردهای آموزشی آمریکا است و دروس به صورت ترمی – واحدی به دانشجویان ارائه می شود.زبان های تدریس در دانشگاه های ترکیه انگلیسی،فرانسه،آلمانی وترکی است که نوع زبان مورد تدریس به دانشگاه و رشته مورد تحصیل بستگی دارد.

از نظر تقویم آموزشی باید بگوییم که زمان و تقویم آموزشی دانشگاه های ترکیه مطابق با تقویم آموزشی دانشگاه های ایران است.

رشته های تحصیلی دانشگاه های ترکیه

امکان ادامه تحصیل در رشته های فنی مهندسی،پزشکی،هنر و علوم انسانی در دانشگاه های ترکیه برای دانشجویان علاقه مند و متقاضیان فراهم است.

اعتبار علمی دانشگاه های ترکیه

در سال های اخیر دانشگاه های ترکیه با رشد و پیشرفت چشمگیری مواجه بودند به طوری که در مجامع بین المللی اعتبار بالای علمی را کسب کرده اند.به دنبال این وقایع مدارک این دانشگاه ها در سرتاسرجهان شناخته شده است.

اگر در رشته پزشکی در کشور ترکیه تحصیل می کنید بعد از فارغ التحصیلی کارت طبابت بین المللی به شما اعطا می شود که قادرید به طبابت و پذیرش بیمار مشغول شوید.

ارزش علمی بالای دانشگاه های ترکیه سبب شده است که امکان بورسیه شدن دانشجویان دانشگاه های ترکیه به وسیله سازمان ها و موسسات آموزشی آمریکا و اروپا برقرار باشد.البته در بعضی دانشگاه های خاص ترکیه از ترم ۲ به بعد می توانید از طریق انتقالی در دانشگاه های آمریکا در همان رشته و همان ترم ادامه تحصیل دهید.

امکانات دانشگاهی و خوابگاهی‌‌ در ترکیه

از نظر امکانات آموزشی دانشگاه های ترکیه دارای امکانات وسیعی و مدرن از قبیل فضای آموزشی مناسب،کتابخانه مجهز،برخورداری از سایت اینترنتی،تجهیزات آزمایشگاهی مدرن،امکانات ورزشی گوناگون و تفریحی،ارائه خدمات درمانی و…می باشد.

اکثر دانشگاه های ترکیه دارای خوابگاه های امن و مناسب با هزینه های کم هستند این درحالی است که پیش ازثبت نام دانشگاه تعهدی مبنی بر ارائه خوابگاه و امکانات رفاهی نمی دهد ولی در سال های اخیر دانشجویان ایرانی از این امکانات برخوردار بوده اند.

شرایط تحصیل در ترکیه و ورود به دانشگاه

اعزام دانشجو  و ورود به دانشگاه های کشور ترکیه همانند ترکیه مشروط به شرکت در آزمون کنکور و کسب رتبه و تراز مورد نظر است و در مقاطع بالاتر نظیر کارشناسی ارشد و دکتری به قوانین و ضوابط هر دانشگاه بستگی دارد.در این نوشته قصد داریم شرایط تحصیل در ترکیه در مقطع کارشناسی را به طور مفصل برای شما بیان کنیم.

در مرحله اول همانطور که در ابتدای نوشته بیان کردیم باید در آزمون YOS شرکت کنید.البته این آزمون برای داوطلبان و متقاضیان غیر ترک برگزار می شود.

حضور در این آزمون شرط خاصی ندارد و کلیه دانش آموزان دبیرستان،فنی حرفه ای،کارو دانش،هنرستان و… می توانند در این آزمون شرکت کنند.

بودجه بندی امتحان YOS

این آزمون شامل دو قسمت است.قسمت اول برای ارزیابی استعدادهای آموزشی که شامل هوش و استعداد تحصیلی،دروس ریاضی ،فیزیک،شیمی و… در حدود دوره دبیرستان است که شامل ۸۰ سوال تستی ۵ گزینه ای می باشد که باید در مدت زمان ۹۰ دقیقه به آن پاسخ بدهید.که این قسمت مبنای اصلی پذیرش دانشجو است.

قسمت دوم شامل ارزیابی سطح اطلاعات داوطلب با زبان ترکی است که نمره آن به سه شکل A.B,C ارائه می شود.

انتخاب رشته و شرایط تحصیل در ترکیه

انتخاب رشته در دانشگاه های ترکیه همانند ایران صورت می گیرد.انتخاب رشته بعد از آزمون و کسب نتیجه صورت می گیرد.انتخاب رشته در یک گروه آزمایشی صورت نمی گیرد و الزامی به تطابق رشته دیپلم و دانشگاهی ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی در مورد شرایط تحصیل در ترکیه با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مطالب مرتبط:

شرایط تحصیل  دندانپزشکی در روسیه

شرایط تحصیل دندانپزشکی در اتریش

شرایط تحصیل رشته دندانپزشکی در مجارستان

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.