مشاوره تلفنی تحصیلی

9099075243
مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور که گروه مشاورین مالیم با تشکیل جوانان متخصص و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی-مشاوره کنکور و مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده و مشاوره پزشکی در خدمت شما بزرگواران است تا بتواند کمک بزرگ و موثری را ارائه نماید -مشاوره تحصیلی کنکور-مشاوره کنکور مالیم ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور-نرم افزار انتخاب رشته-تخمین قبولی شهر و استان-انتخاب رشته تلفنی-مشاوره انتخاب رشته-امریه سربازی-بورسیه-دانشگاه جامع علمی و کاربردی
9099075243

کلمات کلیدی

مشاوره روانشناسی تلفنی شبانه روزی

مشاوره خانواده در خمینی شهر

نمایندگی تعمیرات یو پی اس در تهران

اخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ازاد

مشاور حقوقی وکیل خانواده

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

یو پی اس ایرانی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

وکیل حقوقی

ثبت نام دانشگاه آزاد ورامین بدون کنکور

مشاوره خانواده به صورت آنلاین

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره پروژه کسر خدمت

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سراسری

مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد

ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

رشته های بدون کنکور پزشکی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

محرومیت کنکور ۹۷

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

مشاوره برای افراد پشت کنکور

96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه صدا و سیما

مشاوره خانواده در لاهیجان

شرایط ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

12 نکات مطالعه برای دستیابی به اهداف خود در سال 2018

مالیم گروه | يكشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۱۴ ب.ظ

12 نکات مطالعه برای دستیابی به اهداف خود در سال 2018

برای بسیاری از ما، سال نو نشان دهنده فرصتی عالی برای نشان دادن جایی است که ما هستیم، فکر می کنیم در مورد جایی که می خواهیم برویم و برنامه ای برای چگونگی رسیدن به آنجا می دهیم.

این به ویژه در مورد دانش آموزانی است که به دنبال بهترین وقت خود برای تحصیل و کسب نمرات بهتر در مدرسه هستند. به همین دلیل ما لیستی از راهنمایی های مطالعه را برای کمک به شما در ایجاد یک استراتژی یادگیری که به شما در دستیابی به اهداف تحصیلی شما در سال 2018 کمک می کند، قرار داده ایم.

12 نکات مطالعه که نتایج شما را تقویت می کنند

1. اهداف مطالعه را تنظیم کنید

تحقیقات قابل توجهی وجود دارد که نشان می دهد که تنظیم هدف می تواند به عنوان بخشی از یک استراتژی برای کمک به مردم به طور موفقیت آمیز تغییرات مثبت در زندگی آنها را مورد استفاده قرار دهد، بنابراین هرگز توانایی شناسایی چیزهایی را که می خواهید برای رسیدن به خودتان تعیین کنید، نادیده نگیرید. فقط مطمئن شوید که برخی از سوالات کلیدی خود را بپرسید : آیا می توانم اهداف واقعی را تعیین کنم؟ آیا برای رسیدن به این اهداف نیاز به کار سخت تر دارم؟ اگر با اهدافی که تعیین کرده اید خوشحال میشوید، باید با هدف اهداف خود در سال آینده برنامه مطالعه خود را توسعه دهید. کدام، به عنوان اتفاق می افتد، ما را به Tip # 2 هدایت می کند!

و به گروهها و منابع مطالعه دسترسی خواهید داشت که ما به شما یک جریان از راهنمایی های تحصیلی برای امتحانات و ایده هایی برای بهبود تحصیل شما ارائه می دهیم. همه به صورت رایگان!

2. یک برنامه تحصیلی بگیرید

وقت با ارزش است. هیچ کس از این بیشتر از دانش آموز فقیر آگاه نیست، تا شب قبل از امتحان چیزی را مطالعه نکرده است. تا آن زمان، البته، خیلی دیر شده است. کلیدی برای شکستن چرخه سمبلیک برای آزمایش این است که فکر کنید و یک برنامه مطالعه موثر ایجاد کنید . نه تنها این به شما کمک می کند که سازماندهی کنید و بیشترین وقت خود را به کار ببرید، همچنین ذهن شما را به راحتی و از بین بردن احساس تند و زننده ای که شما در معرض امتحان قرار می دهید دانستن این است که شما در همه آماده نیست. همانطور که گفته می شود، ناتوانی در آماده سازی و آماده شدن برای شکست است.

3. انجام دوره های مشاوره تحصیلی منظم را انجام دهید

هیچکدام از ما فوق العاده انسان نیستیم، بنابراین مهم است بدانیم که شما نمیتوانید سطح مطلوب تمرکز خود را حفظ کنید بدون این که زمان خود را از کارهایی که در آن قرار داده اید، به دست آورید. این می تواند یک پیاده روی ده دقیقه ای باشد، یک سفر به ورزشگاه، داشتن یک چت با یک دوست یا ساده کردن یک نوشیدنی گرم. اگر احساس تعویق می کند، مطمئن باشید که این کار را نمی کند: از بروز کوتاه مدت کوتاه مدت نه تنها کمک می کند که تمرکز خود را بهبود بخشد، بلکه باعث افزایش بهره وری نیز می شود.

4. تجارب فن آوری های جدید

تحصیل دیگر به معنای نداشتن کار با یک قلم در یک قاشق کاغذ است. روش قدیمی دست نوشته هنوز هم جای خود را دارد، فقط این است که اکنون گزینه های بیشتری برای شخصی سازی مطالعه وجود دارد که قبلا انجام شده است. یادگیری از طریق ابزارهای آنلاین، رسانه های اجتماعی، وبلاگ ها، فیلم ها و برنامه های تلفن همراه بیشتر متمرکز و کاربرپسند است. اگر میخواهید تکنولوژی یادگیری جدید را امتحان کنید، پلت فرم رایگان مالیم گروه یک مکان عالی برای شروع است، حتی اگر خودمان هم چنین بگوییم!

5. خودتان را تست کنید

این یک چیز عجیب و غریب است، اما گاهی به سادگی ورود به محیط امتحان کافی است تا شما را از چیزهایی که آموخته اید فراموش کنید. راه حل این است که به لحاظ ذهنی برای فشار نیاز به به یاد داشته باشید تاریخ کلیدی، حقایق، نام، فرمول و غیره آماده شدن. آزمایش خودتان با آزمونهای منظم یک راه عالی برای انجام این کار است. و نگران نباشید در ابتدا به هیچ وجه درخشان نیستید - هرچه بیشتر تمرین کنید، بهتر است تبدیل شوید. ما را باور نکن سپس فقط نگاه کردن به آنچه کارشناسان باید بگویم .

6. یک توازن سالم پیدا کنید

این فرصت را برای ارزیابی خود از لحاظ جسمی و ذهنی استفاده کنید. آیا موتور شما کم است؟ به جای شکایت از "من هرگز به اندازه کافی بخوابم" یا "من غذای بیش از حد غذا خوردن" را می گیرم، کنترل می کنید و کاری در مورد آن انجام دهید! تغییر را ببنید و ببینید که چطور مثبت بر نگرش شما تاثیر می گذارد و روال را مطالعه می کند. این باید انگیزه شما را برای حفظ تعادل سالم در آینده داشته باشد.

7. مثبت باشید

رشد ذهنیت رشد

نگرش شما تأثیر بزرگی بر سطح تحصیلات و کارایی فرایند یادگیری شما دارد. اگر شما همچنان می گویید که نمیتوانید آن را انجام دهید و به ایده یادگیری متعهد نیستید، تلاش برای تحصیل فقط به احتمال زیاد سخت تر می شود. در عوض، توجه خود را بر نتایج مثبت تمرکز کنید و در مورد چگونگی استفاده از نقاط قوت فردی خود برای دستیابی به آنها تمرکز کنید . هنگامی که شما به طور مثبت فکر می کنید، مراکز پاداش در مغز شما فعالیت های بیشتری را نشان می دهند، به این ترتیب شما کمتر احساس اضطراب می کنید و برای راهنمایی های جدید مطالعه باز می شود.

8. همکاری با همکاران مطالعه

در این مرحله از سال تحصیلی، شما باید همکلاسی های خود را خیلی خوب بدانید. این یک نقطه خوب در زمان انتخاب یک زن و شوهر از شرکای مطالعه است که شما می دانید که شما به خوبی کار می کنند و انگیزه برای رسیدن به نمرات خوب نیز هستند. نگران نباشید اگر شما اغلب نمی توانید ملاقات کنید، می توانید ابزارهای آنلاین مانند ابزار گروه malimرا برای برقراری ارتباط و اشتراک یادگیری با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

9. درس را به داستان بیاورید

همه دوست دارند به خواندن یا گوش دادن به یک داستان خوب و با دلایل خوب - نه تنها داستان ها ما را سرگرم کنند، بلکه به ما کمک می کنند تا جزئیات کلیدی را نیز درک و حفظ کنیم. شما می توانید این کار را برای مطالعات خود با استفاده از جزئیات مهم یا واقعیت ها به یک داستان اعمال کنید - بیشتر بی معرفت و مضحک است که می توانید آن را بهتر کنید (از آنجایی که احتمال بیشتری برای یادآوری داستان خاص دیوانه خواهید داشت).

10. یک دوره آموزشی را ایجاد کنید

روال مطالعه شما بیشتر از برنامه ریزی برای یادگیری و زمانی است. یکی از نگرانی های اصلی محیط مطالعه شماست.

یک روال مطالعه خوب ایجاد کنید

پیدا کردن یک مکان برای مطالعه است که آرام و با حواس پرتی است. در عوض، می توانید آن را نیز تغییر دهید با نشستن در محل دیگری در کتابخانه مدرسه هر روز و دیدن این که چگونه این کار برای شما کار می کند.

11. چالش های کوچک را علامت بزنید

هنگامی که شما باید با افراد بسیار طولانی و متراکم روبرو شوید، می توانید چالش های کوچک را برای حفظ روحیه خود تنظیم کنید. یک راه خوب برای تمرکز در روز به روز و پیدا کردن انگیزه در حالی که شما مطالعه . با توجه به تجزیه و تحلیل علمی، انگیزه و هیجان بیشتر ما، بهتر است مغز ما انجام می شود.

12. با معلمان مشورت کنید

هر سوالی که درباره امتحان دارید، بهترین کاری است که می توانید انجام دهید این است که به معلم موضوع بروید و شک و تردید خود را مطرح کنید. نه تنها شخص برای حل سوالات شما مناسب است، بلکه ابتکار شما نیز به خوبی مورد پذیرش قرار می گیرد و شما با نشان دادن اینکه شما در موضوع خود علاقه مند هستید، رفتار خوبی خواهید داشت .

در حقیقت، هیچ قاعده ای سخت و سریع برای بازی کردن وجود ندارد، زمانی که برای بهترین زمان برای مطالعه یا برای مدت زمان طولانی کار می کند. همه چیز متفاوت است، بنابراین بهترین راه برای ایجاد یک روال این است که سعی کنید چیزهای مختلف را ببینید و ببینید چه چیزی برای شما مناسب است ، سپس روش خود را برای به حداکثر رساندن اثربخشی آموزش تغییر دهید.

منبع : مشاوره

ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور  ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور  زمان آزمون دکترای وزارت بهداشت ۹۷  منابع ازمون دکتری مهندسی شیمی ۹۶  شرایط ثبت نام کنکور ۹۷ دکتری  دندانپزشکی بدون کنکور شهید بهشتی  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی  لیست رشته های تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶  تعداد دانشجوی مجاز در کلاس های مقطع دکتری دانشگاه آزاد  اعلام نتایج آزمون وکالت ۹۶  تاریخ ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶  ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون  دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سراسری  شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶  تکمیل ظرفیت سراسری  مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری  رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی  آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی  آخرین رتبه قبولی مامایی  آخرین رتبه قبولی رشته حقوق  آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران  آخرین رتبه قبولی پرستاری  آخرین رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی  رتبه قبولی فیزیوتراپی در دانشگاه آزاد  رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری آزاد  اعزام دانشجو به آلمان  اعزام دانشجو  مشاوره لجبازی کودکان  روانشناسی کودک  مشاوره کودک آنلاین  مشاوره حرف شنوی کودکان  مشاوره پسر نوجوان مشاوره تربیت صحیح کودکان   مشاوره برای ازدواج  مشاور کودک خوب تهران  مشاوره شکست در ازدواج  مشاوره تلفنی روابط زناشویی  مشاوره قبل ازدواج تلفنی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.