مشاوره تلفنی تحصیلی

9099075243
مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور که گروه مشاورین مالیم با تشکیل جوانان متخصص و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی-مشاوره کنکور و مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده و مشاوره پزشکی در خدمت شما بزرگواران است تا بتواند کمک بزرگ و موثری را ارائه نماید -مشاوره تحصیلی کنکور-مشاوره کنکور مالیم ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور-نرم افزار انتخاب رشته-تخمین قبولی شهر و استان-انتخاب رشته تلفنی-مشاوره انتخاب رشته-امریه سربازی-بورسیه-دانشگاه جامع علمی و کاربردی
9099075243

کلمات کلیدی

مشاوره روانشناسی تلفنی شبانه روزی

مشاوره خانواده در خمینی شهر

نمایندگی تعمیرات یو پی اس در تهران

اخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ازاد

مشاور حقوقی وکیل خانواده

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

یو پی اس ایرانی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

وکیل حقوقی

ثبت نام دانشگاه آزاد ورامین بدون کنکور

مشاوره خانواده به صورت آنلاین

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره پروژه کسر خدمت

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سراسری

مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد

ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

رشته های بدون کنکور پزشکی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

محرومیت کنکور ۹۷

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

مشاوره برای افراد پشت کنکور

96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه صدا و سیما

مشاوره خانواده در لاهیجان

شرایط ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

کسب و کار با سرمایه کم سود بسیار عالی

مالیم گروه | سه شنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۲۹ ق.ظ

کسب و کار با سرمایه کم سود بسیار عالی

کسب و کار با سرمایه کم سود بسیار عالی : یکی از معضل های فکری افراد امروزه این است که چگونه با اندک سرمایه ای که در اختیار دارند کسب و کاری ایجاد کنند و از طریق آن به کسب درآمد بپردازند .در واقع برای ایجاد کسب و کار جدید پارامترهای گوناگونی وجود دارد که داشتن سرمایه یکی از آنها می باشد.در ابتدا شما باید بدانید از چه راهی کسب و کار کوچک با سرمایه کم ایجاد کنید و کم کم آن را توسعه دهید.

برای توسعه کسب و کار می توانید با مشاوره کسب و کار ما تما تماس حاصل فرمایید.

سرمایه در این امر دارای اهمیت می باشد اما نمی توان گفت که انجام فعالیت جدید تنها و تنها با سرمایه بسیار زیاد امکان پذیر است و بدون آن امکان پذیر نخواهد بود . ابتدا باید این را بدانید که باید سطح انتظارتان از ایجاد کسب و کار جدید مطابق با سرمایه ای که دارید باشد برای مثال اکر سرمایه شما ۱۰ میلیون تومان است نباید انتظار داشته باشید که بتوانید کارگاه تولیدی راه اندازی کنید و باید برنامه ریزی خود را برای انجام فعالیت دیگری انجام دهید .

از چه راهی با سرمایه کم سود زیاد داشته باشم؟

در این راه هم نباید بلند پروازانه عمل کنید مثلا اگر ۴ میلیون سرمایه دارید و کسب وکاری را راه اندازی نمایید که نیاز به ۱۰ میلیون سرمایه دارد بدون شک در میان راه سرمایه شما تمام خواهد شد و حتی امکان دارد همان پول اولیه خود را هم از دست بدهید . پس در ابتدا باید کاملا این مطلب را درک نمایید که باید مطابق با سرمایه خود برنامه ریزی نمایید .

این مسئله طبیعی است که در ابتدا و برای شروع هر کاری همواره سختی هایی وجود دارد و موانع زیادی در سر راه شما خواهند بود که می بایست از آنها عبور کنید ، پس در برخورد با مشکلات نباید دلسرد شده و همواره سعی نمایید خود را از لحاظ روحی قوی نگاه دارید . این مسئله را هم بدانید که منظور از ایجاد کسب و کار همواره ایجاد و راه اندازی کارخانه و یا کارگاه نیست بلکه شما می توانید به راحتی و با توجه شرایط محیطی خود کسب و کاری را ایجاد نمایید .

برای مثال اگر در محلی زندگی می کنید که ساختمان های زیادی دارد ولی سوپر مارکتی در نزدیکی آن نیست می توانید سریعا اقدام کرده و شروع به کار کنید و یا اگر در محلی زندگی می کنید که توریستی بوده می توانید محصولات و صنایع دستی مربوط به شهر خود را به فروش برسانید . بنابر این مشاهده می کنید می توان به راحتی و با کمی بررسی برای خود کسب و کاری ایجاد نموده و کسب هزینه نمایید .

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.