مشاوره تلفنی تحصیلی

9099075243
مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور که گروه مشاورین مالیم با تشکیل جوانان متخصص و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی-مشاوره کنکور و مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده و مشاوره پزشکی در خدمت شما بزرگواران است تا بتواند کمک بزرگ و موثری را ارائه نماید -مشاوره تحصیلی کنکور-مشاوره کنکور مالیم ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور-نرم افزار انتخاب رشته-تخمین قبولی شهر و استان-انتخاب رشته تلفنی-مشاوره انتخاب رشته-امریه سربازی-بورسیه-دانشگاه جامع علمی و کاربردی
9099075243

کلمات کلیدی

مشاوره روانشناسی تلفنی شبانه روزی

مشاوره خانواده در خمینی شهر

نمایندگی تعمیرات یو پی اس در تهران

اخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ازاد

مشاور حقوقی وکیل خانواده

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

یو پی اس ایرانی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

وکیل حقوقی

ثبت نام دانشگاه آزاد ورامین بدون کنکور

مشاوره خانواده به صورت آنلاین

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره پروژه کسر خدمت

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سراسری

مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد

ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

رشته های بدون کنکور پزشکی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

محرومیت کنکور ۹۷

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

مشاوره برای افراد پشت کنکور

96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه صدا و سیما

مشاوره خانواده در لاهیجان

شرایط ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

نرم افزار انتخاب رشته

مالیم گروه | يكشنبه, ۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۰۴ ب.ظ

نرم افزار انتخاب رشته

نرم افزار انتخاب رشته

نرم افزار انتخاب رشته و مشاوره انتخاب رشته بسیار تاثیر گذار و در اینده دانش اموزان نقش بسزایی را دارد. بنابراین گروه مشاوره تحصیلی مالیم مفتحر است که تنها و قدرتمند ترین نرم افزار انتخاب رشته را در این سایت در اختیار شما عزیزان گذاشته و  علاوه بر مقاله جامع راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه ازاد، با قراردادن نرم افزار انتخاب رشته گروه مالیم تصمیم گیری را برای شما راحت تر و اسانتر از انچه شما تصور میکنید خواهد کرد.

نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد شامل رتبه قبولی حدود ۱۵۰ هزار داوطلب کنکور سراسری و دانشگاه ازاد را در سال ۹۶ کرده است که در ۵ رشته ریاضی فیزیک، تجربی، انسانی، هنر و تربیت بدنی و زبان در این نرم افزار قرار گرفته است.
نرم افزار رایگان انتخاب رشته گروه مالیم که شامل اطلاعاتی از قبیل سهمیه ایثارگری و سهمیهمنطقه قبولی، شهرستان و حتی استان بومی هر دانش آموزرا بصورت تفکیک شده و رتبه در سهمیه و رتبه کشوری دانش آموزان و رشته محل قبولی هر دانش آموز است را در اختیار شما عزیزان میگذارد.
با استفاده از این نرم افزار می توانید با وارد کردن رتبه و منطقه خود در کنکور سراسری ۹۶ ، امار قبولی کنکور سراسری ۹۶ در کلیه رشته های مهندسی، علوم پایه، پزشکی و پیراپزشکی، علوم انسانی، هنر و زبان و تربیت بدنی و علوم انسانی و ریاضی را به دست اورید.
همچنین آمار قبولی کلیه دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، پردیس های خودگردان یا بین الملل، پیام نور و غیرانتفاعی و مجازی را می توانید در نرم افزار رایگان انتخاب رشته مالیم جستجو کنید.

همچنین نرم افزار رایگان انتخاب رشته گروه مالیم می تواند به شما یک لیست کامل از انتخاب رشته بدهد که بتوانید بصورت غیرحضوری یک انتخاب رشته مجازی انجام دهید.بطور کلی نرم افزار کاملا رایگان انتخاب رشته گروه مالیم می تواند در نقش یک نرم افزار مجازی انتخاب رشته کار شما را بسیار راحت و اسانتر از یک مشاوره حضوری کند.

نرم افزار رایگان انتخاب رشته

همچنین برای اطلاع نتایج انتخاب رشته , کارنامه آخرین نفر قبولی همه رشته ها را در سایت رسمی گروه مالیم قرار داده ایم که شما عزیزان بتوانید به راحتی از این مقالات استفاده کنید.

اگر گوشی اندرویدی دارید می توانید با دانلود نرم افزار انتخاب رشته گروه مالیم را راحت تر از از نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مالیم استفاده کنید تا انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶ را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

در کنار همه این ها توصیه می کنیم اگر قصد انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارید حتما از صفحات نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶ و راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد استفاده کنید.

برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶ گروه مالیم، فقط کافیست که با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و کادر زیر را تکمیل کنید.

 

لینک مستقیم دانلود نرم افزار

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.