مشاوره تلفنی تحصیلی

9099075243
مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور که گروه مشاورین مالیم با تشکیل جوانان متخصص و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی-مشاوره کنکور و مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده و مشاوره پزشکی در خدمت شما بزرگواران است تا بتواند کمک بزرگ و موثری را ارائه نماید -مشاوره تحصیلی کنکور-مشاوره کنکور مالیم ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور-نرم افزار انتخاب رشته-تخمین قبولی شهر و استان-انتخاب رشته تلفنی-مشاوره انتخاب رشته-امریه سربازی-بورسیه-دانشگاه جامع علمی و کاربردی
9099075243

کلمات کلیدی

مشاوره روانشناسی تلفنی شبانه روزی

مشاوره خانواده در خمینی شهر

نمایندگی تعمیرات یو پی اس در تهران

اخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ازاد

مشاور حقوقی وکیل خانواده

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

یو پی اس ایرانی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

وکیل حقوقی

ثبت نام دانشگاه آزاد ورامین بدون کنکور

مشاوره خانواده به صورت آنلاین

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره پروژه کسر خدمت

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سراسری

مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد

ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

رشته های بدون کنکور پزشکی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

محرومیت کنکور ۹۷

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

مشاوره برای افراد پشت کنکور

96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه صدا و سیما

مشاوره خانواده در لاهیجان

شرایط ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

10 روش برای کنترل خشم

مالیم گروه | يكشنبه, ۴ آذر ۱۳۹۷، ۰۳:۵۴ ب.ظ

10 روش برای کنترل خشم

آیا هنگامی که کسی در ترافیک شما را قطع می کند، دود می کنید؟ وقتی کودک شما حاضر به همکاری می کند، آیا موشک فشار خون شما را می گیرد؟ خشم یک احساس طبیعی و حتی سالم است - اما مهم است که با آن برخورد مثبت داشته باشیم. خشم بدون کنترل می تواند بر سلامت و روابط شما تاثیر بگذارد.

آماده برای کنترل خشم خود هستید؟ با در نظر گرفتن این 10 راهنمایی مدیریت خشم شروع کنید.


1. قبل از صحبت کردن فکر کنید

در گرمای لحظه ای، چیزی که بعدا پشیمان می شود، آسان است. چند لحظه قبل از اینکه هر چیزی را بخوانید، چند لحظه برای جمع آوری افکار خود بکشید و دیگران درگیر در این وضعیت به همان کار را انجام دهید.


2. هنگامی که آرام باشید، خشم خود را بیان کنید

به محض اینکه به وضوح فکر میکنید، سرخوردگی خود را در راه تحقیرآمیز، اما غیرقابل انکار بیان کنید. نگرانی ها و نیازهای شما را به وضوح و به طور مستقیم، بدون آسیب رساندن به دیگران و یا تلاش برای کنترل آنها، بگذارید.


3. برخی ورزش ها را دریافت کنید

فعالیت فیزیکی می تواند به کاهش استرس منجر شود که باعث عصبانیت شما می شود. اگر احساس خشم شما را افزایش می دهید، برای پیاده روی پر سر و صدا و یا اجرای، و یا صرف زمان انجام سایر فعالیت های جسورانه لذت بخش.


4. اتفاقی بیفتد

وقفه فقط برای بچه ها نیست در طول روزهایی که تمایل به استرس زدن دارند، شکاف های کوتاه خود را به شما ببخشید. چند لحظه ای از زمان آرام ممکن است به شما کمک کند احساس راحتی بیشتری برای جلوگیری از تحریک شدن یا عصبانیت داشته باشید.


5. شناسایی راه حل های ممکن

به جای تمرکز بر روی آنچه که شما را دیوانه کردید، به حل و فصل مسئله دست بزنید. آیا اتاق کثیف کودک شما شما را دیوانه می کند؟ در را ببند. آیا شریک شما هر شب برای شام دیر می کند؟ بعد از ظهر غذا را برنامه ریزی کنید یا موافقت کنید چند بار در هفته بخورید. به یاد داشته باشید که خشم هر چیزی را برطرف نمی کند و ممکن است آن را بدتر کند.


6. با اظهارات "من"

برای جلوگیری از انتقاد یا قرار دادن سرزنش - که فقط ممکن است تنش را افزایش دهد - از اظهارات "I" برای توصیف مشکل استفاده کنید. احترام و خاص باشید به عنوان مثال، می گویید: "من ناراحت شدم که شما بدون ارائه دادن به غذا به جای گذاشتید، به جای اینکه" هرگز کار خانه ای انجام نمی دهید "را ترک کردید."


7. هراس را نادیده نگیر

بخشش یک ابزار قدرتمند است. اگر اجازه دهید خشم و دیگر احساسات منفی را از احساسات مثبت بیرون بیاورید، ممکن است خودتان را با تلخی یا حس بی عدالتی خود غرق کنید. اما اگر بتوانید فردی را که خشمگین کرده اید ببخشید، ممکن است هر دو از وضعیت یاد بگیرند و رابطه شما را تقویت کنند.


8. با استفاده از طنز برای رهایی از تنش

روشن شدن می تواند به تنش های توزیع کمک کند. از طنز استفاده کنید تا به شما کمک کند چهره عصبانی و احتمالا انتظارات غیر واقعی برای چگونگی انجام کارهایتان را داشته باشید. هرچند که از سارکاسم اجتناب کنید - این می تواند احساساتتان را بدتر کند و بدتر شود.


9. مهارت های آرامش را تمرین کنید

هنگامی که خورشید خلق می کنید، مهارت های آرامش را به کار ببرید. تمرینات تنفس عمیق را تمرین کنید، یک صحنه آرامش بخش را تصور کنید، یا یک کلمه یا عبارت آرامشبخش مانند «آسان را بیابید». شما همچنین ممکن است به موسیقی گوش دهید، در یک مجله بنویسید یا چند یوگا را مطرح کنید - هرچیزی که برای تشویق آرامش لازم است.

 

مشاوره تلفنی ازدواج

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره کودک تلفنی

مشاوره کودک

مشاوره روانشناسی


10. بدانید زمانی که به دنبال کمک هستید

یادگیری کنترل خشم چالشی برای همه در زمان است. اگر خشم شما از کنترل خارج می شود، برای کمک به مسائل خشم تلاش کنید، شما را به انجام کاری که از شما متاسف می شود یا به شما آسیب می رساند، راهنمایی کنید.

  • مالیم گروه

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.