مشاوره تلفنی تحصیلی

9099075243
مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور که گروه مشاورین مالیم با تشکیل جوانان متخصص و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی-مشاوره کنکور و مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده و مشاوره پزشکی در خدمت شما بزرگواران است تا بتواند کمک بزرگ و موثری را ارائه نماید -مشاوره تحصیلی کنکور-مشاوره کنکور مالیم ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور-نرم افزار انتخاب رشته-تخمین قبولی شهر و استان-انتخاب رشته تلفنی-مشاوره انتخاب رشته-امریه سربازی-بورسیه-دانشگاه جامع علمی و کاربردی
9099075243

کلمات کلیدی

مشاوره روانشناسی تلفنی شبانه روزی

مشاوره خانواده در خمینی شهر

نمایندگی تعمیرات یو پی اس در تهران

اخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ازاد

مشاور حقوقی وکیل خانواده

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

یو پی اس ایرانی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

وکیل حقوقی

ثبت نام دانشگاه آزاد ورامین بدون کنکور

مشاوره خانواده به صورت آنلاین

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره پروژه کسر خدمت

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سراسری

مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد

ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

رشته های بدون کنکور پزشکی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

محرومیت کنکور ۹۷

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

مشاوره برای افراد پشت کنکور

96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه صدا و سیما

مشاوره خانواده در لاهیجان

شرایط ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

خانواده درمان

مالیم گروه | سه شنبه, ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۴۰ ب.ظ

 

خانواده درمان / خانواده مشاوره چیست؟

خانواده درمان یا مشاوره خانوادگی یک نوع درمان است که برای رفع مسائل خاصی که بر سلامت و عملکرد یک خانواده تأثیر می گذارد طراحی شده است. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به یک خانواده از طریق یک دوره دشوار، انتقال عمده یا مشکلات بهداشت روانی یا رفتاری در اعضای خانواده ("خانواده درمان"، 2014).

 

همانطور که دکتر مایکل Herkov توضیح می دهد، خانواده درمانی مشکلات افراد را در بستر واحد بزرگتر: خانواده (2016) می بیند. فرضیه در این نوع درمان این است که با درک پویایی گروه، نمیتوان با موفقیت حل و حل مشکلات را حل کرد. شیوه زندگی خانوادگی بر چگونگی شکل گیری مشکالت مشتری تاثیر می گذارد و این که چگونه سایر اعضای خانواده تشویق یا فعال می شوند.

 

خانواده درمانی می تواند تکنیک ها و تمرینات را از درمان شناختی، رفتاری درمانی، درمان میان فردی یا سایر انواع درمان فردی استفاده کند. مانند سایر روش های درمان، تکنیک های مورد استفاده بستگی به مشکالت خاص مشتری یا مشتریان دارد.

 

مشکلات رفتاری یا عاطفی در کودکان دلایل معمولی برای بازدید از یک متخصص روانشناسی خانوادگی است. مشکلات کودک در خلاء وجود ندارد؛ آنها در چارچوب خانواده وجود دارند و احتمالا باید در قالب خانواده مورد توجه قرار گیرد (Herkov، 2016).

 

لازم به ذکر است که در خانواده درمان یا مشاوره، اصطلاح "خانواده" لزوما به معنی بستگان خون نیست. در این زمینه "خانواده" هر کسی است که "نقش حمایتی طولانی مدت در زندگی یک شخص دارد، که ممکن است به معنای روابط خون یا اعضای خانواده در یک خانواده نیست" (King، 2017).

 

What is Family Therapy / Family Counseling? با توجه به کارمند اجتماعی بالینی تحت لیسانس لینکی کلاین کان، اینها شایعترین نوع درمان خانواده هستند:

 

Bowenian: این نوع درمان خانوادگی مناسب است برای شرایطی که افراد نمی توانند یا نمی خواهند دیگر اعضای خانواده را در درمان دخالت دهند. درمان Bowenian بر اساس دو مفاهیم اصلی، مثلث (گرافت طبیعی به صحبت کردن با یک شخص ثالث) و تمایز (یادگیری برای تبدیل شدن به احساسات کمتر واکنشی در روابط خانوادگی) ساخته شده است.


  • مالیم گروه

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.