مشاوره تلفنی تحصیلی

9099075243
مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور که گروه مشاورین مالیم با تشکیل جوانان متخصص و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی-مشاوره کنکور و مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده و مشاوره پزشکی در خدمت شما بزرگواران است تا بتواند کمک بزرگ و موثری را ارائه نماید -مشاوره تحصیلی کنکور-مشاوره کنکور مالیم ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور-نرم افزار انتخاب رشته-تخمین قبولی شهر و استان-انتخاب رشته تلفنی-مشاوره انتخاب رشته-امریه سربازی-بورسیه-دانشگاه جامع علمی و کاربردی
9099075243

کلمات کلیدی

مشاوره روانشناسی تلفنی شبانه روزی

مشاوره خانواده در خمینی شهر

نمایندگی تعمیرات یو پی اس در تهران

اخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ازاد

مشاور حقوقی وکیل خانواده

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

یو پی اس ایرانی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

وکیل حقوقی

ثبت نام دانشگاه آزاد ورامین بدون کنکور

مشاوره خانواده به صورت آنلاین

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره پروژه کسر خدمت

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سراسری

مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد

ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

رشته های بدون کنکور پزشکی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

محرومیت کنکور ۹۷

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

مشاوره برای افراد پشت کنکور

96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه صدا و سیما

مشاوره خانواده در لاهیجان

شرایط ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه

مالیم گروه | سه شنبه, ۲۸ فروردين ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲ ب.ظ

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه چگونه اعلام می شود؟ برای اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه با ما همراه باشید.

امسال سازمان سنجش کشور فرصت مجددی برای متقاضیان و داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ایجاد کرده است که طبق آن دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی و غیرانتفاعی ظرفیت پذیرش دانشجو خود را اعلام کرده و متقاضیانی که در جلسه آزمون شرکت کرده اند و متقاضی شرکت در این رشته ها بوده اند از ۱۷ لغایت ۲۴ بهمن ماه فرصت دارند طبق دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه ثبت نام کنند.

بعد از این مرحله داوطلبان باید در انتظار اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ۹۶ باشند که در ادامه به بررسی دقیق و بیان زمان و نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه می پردازیم.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه

همانطور که می دانید تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه با هدف جذب و پذیرش دانشجو برای نیم سال دوم ۹۷-۹۶ انجام می شود.

طبق روال سال های گذشته اعلام نتایج چند روز پس از انجام شدن ثبت نام تکمیل ظرفیت صورت می گیرد تا داوطلبان پذیرفته شده در این مرحله بتوانند مانند سایر دانشجویان با شروع ترم جدید در کلاس های درس شرکت کنند.

زمان دقیق اعلام نتایج از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.برای اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.اگر به هر دلیلی این کار برای شما مقدور نیست می توانید با برقراری تماس با مشاوره تحصیلیمالیم گروه از زمان دقیق اعلام نتایج و البته آخرین اخبار تحصیلی مطلع شوید.

نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه

حال این سوال مطرح می شود نحوه دست یابی به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت به چه شکل است؟ داوطلبان باید در بازه زمانی مشخص شده از سوی سازمان سنجش به سایت این سازمان به آدرس sanjesh.org مراجعه کنند و به دنبال آن بعد از کلیک بر روی لینک مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه نتایج انتخاب رشته خود را به درستی مشاهده کنند.

برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دو روش وجود دارد که به شرح زیر است:

روش ۱٫ وارد کردن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام

روش ۲٫ وارد کردن شماره پرونده،کدملی و سال تولد داوطلب

ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه

پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن ماه،اطلاعیه ای مبنی بر مدارک مورد نیاز و طریقه ثبت نام قبول شدگان مرحله تکمیل ظرفیت توسط سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام می شود.

متقاضیانی که موفق به قبولی شده اند می بایست طبق قوانین و دوره زمانی مشخص شده در اطلاعیه منتشر شده توسط سازمان سنجش برای ثبت نام در دانشگاه مورد نظر اقدام کنند. به همین دلیل ضروری است قبول شدگان به اطلاعیه هایی که بعد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد منتشر می شود توجه کنند.

مالیم گروه اخبار و اطلاعیه های مربوط به مقطع کارشناسی ارشد را به طور دقیق در اختیار متقاضیان و داوطلبان قرار می دهد.

برای اطلاع دقیق از اخبار تحصیلی و کسب مشاوره تحصیلی و ثبت نام در دانشگاه سراسری می توانید با برقراری تماس با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه از این خدمات بهره مند شوید.

با در نظر گرفتن محدودیت تعداد رشته های اعلام شده در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد احتمال دارد بسیاری از داوطلبان نتوانند در این مرحله قبول شوند یا در صورت شرکت موفق به قبولی نشوند.

از این رو به این دسته از داوطلبان پیشنهاد می کنیم تا نسبت به ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد ۹۷ اقدام کنند و خود را برای حضور در جلسه آزمون کارشناسی ارشد آماده کنند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.