مشاوره تلفنی تحصیلی

9099075243
مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور که گروه مشاورین مالیم با تشکیل جوانان متخصص و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی-مشاوره کنکور و مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده و مشاوره پزشکی در خدمت شما بزرگواران است تا بتواند کمک بزرگ و موثری را ارائه نماید -مشاوره تحصیلی کنکور-مشاوره کنکور مالیم ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور-نرم افزار انتخاب رشته-تخمین قبولی شهر و استان-انتخاب رشته تلفنی-مشاوره انتخاب رشته-امریه سربازی-بورسیه-دانشگاه جامع علمی و کاربردی
9099075243

کلمات کلیدی

مشاوره روانشناسی تلفنی شبانه روزی

مشاور حقوقی وکیل خانواده

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

وکیل حقوقی

مشاوره خانواده به صورت آنلاین

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد

ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

رشته های بدون کنکور پزشکی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

محرومیت کنکور ۹۷

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

مشاوره برای افراد پشت کنکور

96

مشاوره خانواده در اهواز

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی

تعمیر یو پی اس apc

اخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ازاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 98

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 97

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

ثبت نام دانشگاه کرج بدون کنکور

رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز

ثبت نام بینایی سنجی بدون کنکور

شرایط تحصیل

دندانپزشکی در روسیه

تشویق کودک به مطالعه

مالیم گروه | يكشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۴۱ ب.ظ

تشویق کودک به مطالعه

دانشنامه فرزند: یک روش برای غنی سازی محیط کودک و کمک به رشد او، داشتن کتاب در خانه است. کلمات برای کارکرد مغز ما نقش حیاتی دارند، بنابراین مطالعه بسیار مهم است. اگر از مطالعه لذت می برید آن را به طور  آشکار نشان دهید و درباره آن صحبت کنید، در نتیجه کودک شما نیز همین کار را خواهد کرد. در ادامه پیرامون این موضوعات مطالعه خواهید کرد: برنامه کتاب خوانی،انتخاب کتاب مناسب، محیط کتاب خوانی، روش کتاب خوانی برای کودک.

برنامه کتاب خوانی بدون کنکور

اگر می خواهید اشتیاق به مطالعه را در کودک خود ایجاد کنید، کاری کنید که مطالعه از نظر او تجربه ای موفق و لذت بخش باشد. سعی کنید هر روز یا لااقل هفته ای چند بار برای فرزندتان کتاب بخوانید و خود را به انجام این کار در ساعتی خاص عادت دهید. اگر کودک علاقه خاصی نشان نمی دهد این کار را فقط چند دقیقه ادامه دهید، ولی روزی چند بار به اتفاق مطالعه کنید. هر زمان که کودک شما نشان داد برای مطالعه آمادگی دارد کتاب های آشنای مورد علاقه او را که قابل خواندن هستند برایش بیاورید. هر چند متن آن را حفظ کرده باشد. در سنین بالاتر، فرزند شما این کلمات آشنا را در سایر کتاب ها می بیند و می تواند آن ها را واقعا بخواند.ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور

رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور

انتخاب کتاب مناسب

اولین کتاب های کودک باید کوتاه و فقط دارای چند صفحه باشند، زیرا وسعت توجه کودکان خردسال کوتاه است. همچنین باید حاوی تصاویر بزرگی با جزئیات اندک باشند. بسیاری از کودکان کتاب هایی را که تصاویر بزرگ دارند ولی نوشته ندارند دوست دارند. کتاب هایی انتخاب کنید که واژگان آن ها برای کودک قابل فهم باشد. ممکن است کتابی چون با حروف درشت چاپ شده است آسان به نظر برسد، ولی حاوی لغات دشواری باشد. بنابراین ابتدا کتاب را به طور کامل مطالعه کنید تا مطمئن شوید لغات آن برای فرزندتان قابل فهم است.

کتاب هایی را انتخاب کنید که متناسب با سطح علایق کودک شما هستند و ظاهر زیبا و تصاویر جذابی داشته باشند. کودکان به تصاویر افراد و حیوانات، اماکن و وقایعی که با آن ها آشنایی دارند علاقه مند هستند. افسانه های پریان برای کودکان جذابیت خاصی دارد. این افسانه ها ابزار مفیدی برای آشنایی بی دردسر کودکان با جهان و تشخیص بین واقعیت و خیال هستند و افسانه های پریان مشوق افکار انتزاعی و تفکر خلاق در کودکان می باشند. کتاب های جدیدی برای کودک تهیه کنید که داستان را با تکرار زیاد بیان می کنند و هر یک از لغات چندین بار در آن ها به چشم می خورد.

محیط کتاب خوانی

اگر در جوی آرام و راحت برای فرزند خود کتاب بخوانید او لذت بیشتری خواهد برد. به کودک بیاموزید از کتاب ها مواظبت کند، آن ها را تمیز و مرتب نگه دارد و داخل آن ها خط نکشد. کتاب ها را در اتاق کودک روی قفسه های کوتاه بچینید، این کار او را تشویق می کند که کتاب ها را مرور کند. ترتیبی اتخاذ کنید که همیشه کتاب های متنوعی دم دست او وجود داشته باشد.

روش کتاب خوانی برای کودک

همزمان با خواندن انگشت خود را زیر کلمات حرکت دهید، ولی کودک را مجبور نکنید به کلمات نگاه کند یا انگشت شما را دنبال کند. فرزند خود را تشویق کنید به چیزهایی که در تصاویر هستند توجه کند و اتفاقات بعدی را حدس بزند و با انجام این کارها او را تحسین کنید. اگر فرزندتان درخواست کرد، کتاب را مجدد بخوانید. یک کتاب محبوب را می توان بارها و بارها خواند. بهترین راه برای سنجش میزان علاقه کودک به یک موضوع این است که او چه مقدار راجع به آن صحبت می کند و چند بار خود به خود به سراغ کتاب مورد علاقه اش می رود. حتی زمانی که خود کودک توانایی خواندن را پیدا کرد از کتاب خواندن برای او دست بر ندارید. با این کار فرزند شما هنوز از اینکه می تواند از مصاحبت نزدیک با شما برخوردار باشد لذت می برد.

مشاوره تحصیلی

مشاوره خانواده

  • مالیم گروه

تشویق کودک به مطالعه

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.