مشاوره تلفنی تحصیلی

9099075243
مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور که گروه مشاورین مالیم با تشکیل جوانان متخصص و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی-مشاوره کنکور و مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده و مشاوره پزشکی در خدمت شما بزرگواران است تا بتواند کمک بزرگ و موثری را ارائه نماید -مشاوره تحصیلی کنکور-مشاوره کنکور مالیم ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور-نرم افزار انتخاب رشته-تخمین قبولی شهر و استان-انتخاب رشته تلفنی-مشاوره انتخاب رشته-امریه سربازی-بورسیه-دانشگاه جامع علمی و کاربردی
9099075243

کلمات کلیدی

مشاوره روانشناسی تلفنی شبانه روزی

مشاوره خانواده در خمینی شهر

نمایندگی تعمیرات یو پی اس در تهران

اخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ازاد

مشاور حقوقی وکیل خانواده

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

یو پی اس ایرانی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

وکیل حقوقی

ثبت نام دانشگاه آزاد ورامین بدون کنکور

مشاوره خانواده به صورت آنلاین

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

مشاوره پروژه کسر خدمت

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سراسری

مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد

ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

رشته های بدون کنکور پزشکی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

محرومیت کنکور ۹۷

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

مشاوره برای افراد پشت کنکور

96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه صدا و سیما

مشاوره خانواده در لاهیجان

شرایط ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور

رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور

مالیم گروه | دوشنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۰۶:۳۵ ب.ظ

رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور

رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور : رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور را فقط افرادی می توانند آن را انتخاب کنند که دیپلم دبیرستان و پیش دانشگاهی آن ها یکی از رشته های شاخه ی نظری اعم از ریاضی فیزیک، تجربی و علوم انسانی باشد. بعضی از شهر ها، رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور را برای دواطلبان مرد، در مقطع کاردانی ثبت نام می کند.

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج چند برابر ظرفیت رشته های فوریت پزشکی کلیک کنید.

دانشگاه های علوم پزشکی و دانشگاه های علمی کاربردی هر ساله در رشته های فوریت های پزشکی و دیگر شاخه های پزشکی اقدام به جذب دانشجو بدون کنکور می کنند، شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی بر اساس سوابق تحصیلی و به صورت نیمه متمرکز صورت میگیرد و شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی با شرط معدل می باشد.

دوره های کاردانی رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور در چابهار، مجتمع آموزش عالی فقط ویژه ی آقایان برگزار می شود. داوطلبان باید بومی یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان باشند(معیار بومی بودن یعنی داوطلب زادگاهش در همان شهرستان باشد و دو سال آخر دبیرستان و پیش دانشگاهی را در آنجا تحصیل کرده باشد).

معرفی رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور

افرادی که در رشته فوریت های پزشکی مشغول به فعالیت هستند، وظیفه ی آن ها امداد و نجات به مصدومانی است که بر اساس تصادف یا سانحه، منجر به آسیب جدی شدند و خدمات و کمک های اولیه را تا قبل از رسیدن مصدومان به نزدیک ترین بیمارستان، ارائه می دهند. داوطلبان متقاضی این رشته باید توجه داشته باشند که همیشه باید در هر شرایطی مانند: کوه، دریا، زلزله، بهمن و هر بلای طبیعی آمادگی روحی و جسمی کافی را داشته باشند.

دانشجویان رشته فوریت های پزشکی باید هم آزمون علمی این رشته را بدهند و هم در آزمون عملی شرکت نمایند و در صورت داشتن سلامت روحی مثل ایثار و گذشت و اعتماد به نفس و هم داشتن سلامت جسمی مثل عدم ابتلا به بیماری های مزمن و صعب العلاج می توانند وارد این رشته شوند.

برای کسب از اطلاعات در مورد رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور بصورت تلفنی از مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.