مشاوره تلفنی تحصیلی

9099075243
مشاوره تلفنی تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور که گروه مشاورین مالیم با تشکیل جوانان متخصص و حرفه ای در زمینه مشاوره تحصیلی-مشاوره کنکور و مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده و مشاوره پزشکی در خدمت شما بزرگواران است تا بتواند کمک بزرگ و موثری را ارائه نماید -مشاوره تحصیلی کنکور-مشاوره کنکور مالیم ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور-نرم افزار انتخاب رشته-تخمین قبولی شهر و استان-انتخاب رشته تلفنی-مشاوره انتخاب رشته-امریه سربازی-بورسیه-دانشگاه جامع علمی و کاربردی
9099075243

کلمات کلیدی

مشاوره روانشناسی تلفنی شبانه روزی

مشاور حقوقی وکیل خانواده

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

وکیل حقوقی

مشاوره خانواده به صورت آنلاین

مشاوره کسب و کار با کمترین سرمایه

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد

ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

رشته های بدون کنکور پزشکی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

محرومیت کنکور ۹۷

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

مشاوره برای افراد پشت کنکور

96

مشاوره خانواده در اهواز

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی

تعمیر یو پی اس apc

اخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ازاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 98

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 97

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

ثبت نام دانشگاه کرج بدون کنکور

رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز

ثبت نام بینایی سنجی بدون کنکور

شرایط تحصیل

دندانپزشکی در روسیه

مشاوره خانواده قبل از طلاق

مالیم گروه | سه شنبه, ۵ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۰۷ ب.ظ

مشاوره خانواده قبل از طلاق

مشاوره خانواده قبل از طلاق زیر نظر بهزیستی امری واجب و ضروری شده است، و تا وقتی که نامه مشاوره قبل از طلاق به دادگاه ارجاع داده نشود، حکم طلاق جاری نمی شود.

چرا مشاوره قبل از طلاق؟ آمار بسیار بالای طلاق و افزایش هر ساله این آمار نسبت به سال گذشته، در چند سال اخیر باعث چالش ها و مشکلات بسیار زیادی برای خانواده ها مخصوصا زن ومرد و فرزندان شان شده است.

مشاوره قبل از طلاق توافقی

این مساله مسؤلین را به این فکر انداخته که تا می توانند آمار طلاق را کاهش دهند. به همین خاطر راهکار مشاوره طلاق توافقی و قبل از طلاق را اجرا کردند.(زوج هایی هم که توانایی پرداخت حق مشاوره را نداشته باشند می توانند،یارانه خاص بگیرند.)

مشاور می تواند به زوج ها کمک کند که ریشه و علت اصلی مشکلات خود را بشناسند ، و در جهت رفع و بر طرف کردن این مشکلات به زوج ها کمک کنند.حتی در بعضی موارد مشکلات و مشاجرات سطحی و قابل بر طرف شدن است.

آیا مشاوره قبل از طلاق موثر بوده؟باید بگویم که مشاوره قبل از طلاق در ظاهر خوب است ، ولی در نتیجه تاثیر چندانی نداشته است.زیرا این شیوه مشاوره تقریبا به صورت ظاهری و تشریفاتی انجام می شود.

اکثر آن دسته از زوج هایی که در مشاوره خانواده قبل از طلاق از طلاق منصرف شده اند، هم در عمل مشکلاتشان بر طرف نشده است،و بعد از مدتی دوباره برای درخواست طلاق مراجعه می کنند. زیرا زن و شوهری که برای طلاق اقدام می کنند، به این نتیجه می رسند که نمی توانند در کنار همدیگر زندگی کنند.

این افراد تقریبا همه راه ها ی خود را رفته اند،و تلاش های خود را کرده اند. بهتر است این گونه مشاوره ها قبل از ازدواج  و به شیوه اصولی و دقیق (نه به صورت تشریفاتی و سرسری) انجام شود تا بتوان نتیجه آن را در عمل مشاهده کرد.

به عقیده بنده مشاوره قبل از ازدواج هم به خودی خود نمی تواند راهگشا باشد قبل از آن باید  فرهنگ سازی کرد، و حتی در دوران تحصیل به دانش آموزان آموزش های لازم را داد، و آن ها را برای زندگی در آینده آماده ساخت .

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.